Pozrite si tieto najštýlovejšie Armani hodinky

Pánske Armani hodinky

Klasický dizajn prevedený do 21. storočia

Emporio Armani je svetový módny dom pomenovaný po jeho zakladateľovi a návrhárovi Giorgio Armani. Taliansky štýl rýchlo prenikol do sveta a značka sa tak stala jednou z najrýchlejšie rastúcich módnych značiek na svete.

Armani navrhuje vštko od oblečenia, okuliarov, topánok, šperkov, doplnkov do domácnosti až po nábytok či sieť hotelov. Armani hodinky sú výrazným pánskym či dámskym doplnkom a skvele podčiarkujú osobnosť jej majiteľa.

Dnes sa preto na hodinky so znakom orla a nápisom Emporio Armani.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Emporio Armani na MojeHodinky.sk >>>

Pozrite si všetky dámske a pánske hodinky Emporio Armani na MojeHodinky.sk >>>

Aké hodinky Armani sú v ponuke?

Pánske hodinky Armani AR6113

Pánske Armani hodinky

Štýlové pánske chronografy s gumeným remienkom

Tieto chronografy majú športovo elegantný vzhľad a hodia sa na každú príležitosť. Stopky, dátumovník, podsvietené luminiscenčné číslice a tachymetrická luneta na meranie priemernej rýchlosti v kombinácií kaučokovo silikónového remienka upútajú pozornosť na prvý pohľad.

Pozrite si tieto hodinky Emporio Armani na MojeHodinky.sk >>>

 

Pánske hodinky Armani AR5856

Pánske hodinky Armani

Armani pretekárske hodinky

Hodinky Armani AR5856 s chronografom majú niekoľko funkcií ako sú stopky, dátum a tachymterická luneta na meranie priemernej rýchlosti. Ručičky sú luminiscenčné. Samozrejmosť je vodotesnoť a kvalitné oceľové púzdro. O tom, že vyzerajú na ruke štýlovo, hovoriť ani netreba.

Pozrite si tieto hodinky Emporio Armani na MojeHodinky.sk >>>

Príbeh značky Armani

Vznik značky Armani začína v polovici sedemdesiatych rokov, kedy mladý taliansky návrhár Giorgio Armani založil v Miláne vlastnú značku.

Začal ako jeden z prvých vyrábať luxusnú konfekciu vo veľkom. Koncom dekády sa so značkou Armani dostal do USA. V roku 1981 veľmi šikovne uzavrel koooperáciu so značkou L’Oreál a začal vyrábať parfémy.

Armani bol v roku 2001 vyhlásený za najlepšieho talianského dizajnéra na svete.

Armani hodinky

Elegantné dizajny hodiniek

Armani tiež využil silu hollywoodu. Vo filme Amercian Gigolo (1980) obliekal Richarda Gerea a po úspechu sa mu hrnuli ďalšie zákazky. Jeho návrhy sa objavili vo vyše stovke filmov.

Armani hodinky logo

Známe orlie logo Armani

90. roky znamenali pre značku raketový rast po celom svete. Portfólio rozšíril o množstvo nových produktov ako okuliare, hodinky, kozmetiku, nábytok či kolekciu pre lyžiarov.

Armani hodinky

Ako každá módna značka, resp. značka známeho návrhára, aj hodinky Armani urobia dobrý prvý dojem. Z hodiniek cítiť vážnosť tradičného dizajnu doplneným o moderné prvky.

Armani hodinky vyrába značka Fossil. Tá používa kvalitné materiály, ako oceľovo nerezové púzdro a remienok, minerálne sklíčka a elektrický QUARTZ strojček na batériu.

Hodinky Armani majú luxusný nádych, kvalitu a hlavne sú cenovo dostupné. Z množstva modelov si určite nebude problém vybrať.

Záverečné zhrnutie

Meno Armani je vo svete módy a štýlu ikona. A takými sú aj elegantné Armani hodinky. Vychádzajú z klasiky, ale sú doplnené o moderné prvky.

 

Pozrite si tieto najštýlovejšie Armani hodinky 4.83/5 (96.67%) 12 votes

Pridaj komentár