Tieto detské hodinky budú vaše deti zbožňovať

Ak hľadáte detské hodinky pre svoje deti či už ako prvé hodinky do školy, narodeninový darček, či len pre zábavu, mali by ste mať na pamäti pár vecí. Tie vám uľahčia rozhodovanie, aké hodinky svojmu dieťaťu kúpiť.

Detské hodinky a ich účel

Hello Kitty detské hodinkyÚčelom hodiniek je naučiť dieťa presný čas a pochopiť koncept času. Vo veku 5-6 rokov by preto deti mali mať analógové hodinky, na ktorých sa naučia čas odčítať lepšie ako na digitálnych hodinkách.

Niekedy bude mať dieťa ťažkosti odčítať správny čas, ale je to najlepšia škola. Pýtajte sa syna alebo dcéry, koľko je hodín. Zo začiatku sa potrápia, ale neskôr im to pôjde od ruky.

Digitálne hodinky by deti podľa môjo názoru mali dostať po tom, ako dobre zvládli čas na analógových hodinkách.

Odolnosť hodiniek

Disney detské hodinkyDeti sú veľmi náchylné na rozbíjanie vecí :) Odolné detské hodinky sú preto základ, ako sa vysporiadate s mnohými poškodenými hodinkami. Detské hodinky by mali byť tiež vodotesné, keďže deti radi prichádzajú do styku s vodou.

Ideálnym materiálom hodiniek je guma, ktorá je dostatočne odolná. Pri starších deťoch môžete investovať do štýlových chlapčenských hodiniek značky G Shock alebo dievčenskych Baby G, ktoré sú veľmi odolné a spoľahlivé i pri neštrnom zaobchádzaní.

Nielenže sú odolné, ale deti ich dizajn milujú. V ponuke je dostatok modelov, farieb a ich kombinácií.

Rozprávkové postavičky

Veľmi vhodnými hodinkami pre deti sú rozprávkové postavičky, ktoré deti majú celý deň pri sebe. Tie ich ešte viac motivujú pozerať sa na hodinky a učiť sa rýchlejšie. V ponuke nájdete napr. Disney postavičky či obľúbenú Hello Kitty.

Cena detských hodiniek

Výhodou detských hodiniek je, že sú cenovo relatívne dostupné. Investovať do hodiniek vysokú sumu nemá vôbec zmysel. Vo väčšine hodiniek sa zmestíte do 30 až 50 EUR.

Disney detské hodinky

Disney detské hodinkyDisney hodinky sú zábavné, hravé s postavičkami Disney. Cenovo dostupné, odolné voči pádom a bezpečné k deťom, pretože sú pogumované. V ponuke sú viaceré postavičky v mnohých farebných kombináciách.

Pozrite si detské hodinky Disney na Hodinky.sk >>>

 

Hello Kitty detské hodinky

Hello Kitty detské hodinkyHello Kitty má už síce cez niečo viac ako 40 rokov, ale deti ju stále milujú. Táto obľúbená postavička vznikla v Japonsku a odvtedy sa objavila takmer na každom druhu produktu od bižutérie, oblečenia, hodinky až po animovaný seriál.

Pozrite si detské hodinky Hello Kitty na Hodinky.sk >>>

Esprit detské hodinky

Esprit detské hodinkyEsprit je známa značka oblečenia s hodinkami pre dospelých, ktorá však nezabúda ani na deti. V ponuke nie sú síce konkrétne známe postavičky, ale ich dizajny sú skutočne detské a hravé.

Pozrite si detské hodinky Esprit na Hodinky.sk >>>

JVD detské hodinky

JVD detské hodinkyDobre známa česká značka hodiniek JVD Jasněna Vláhová Design má v ponuke množstvo detských hodiniek. Dôraz ich hodiniek je na čitateľnosť číslic, ktoré si zvyknú deti spočiatku mýliť s písmenami.

Pozrite si detské hodinky JVD na Hodinky.sk >>>

Záver

Detské hodinky sú prvým reálnym kontaktom vašeho dieťaťa s časom. Je preto dôležité uľahčiť mu učenie času vhodnými hodinkami. V ponuke nájdete množstvo detských motívov a hodiniek, ktoré sú odolné voči poškodeniu za dostupnú cenu.

Tieto detské hodinky budú vaše deti zbožňovať 4.70/5 (94.00%) 10 votes

Pridaj komentár