DKNY dámske hodinky

DKNY je skratka Donna Karan New York

DKNY hodinky vychádzajú z módnej DNA tejto značky, ktorá vznikla ako štýlovejšia a módnejšia sestra značky Donna Karan New York.

Hodinky sú výrazné a pekne podčiarknu štýl svojej majiteľky. V ponuke nájdete mnoho modelov podľa štýlu, ktorý preferujete.

Dnes sa pozriem na túto značku a jej hodinky bližšie.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek DKNY na Hodinky.sk >>>

Príbeh značky DKNY

DKNY hodinky logo

Logo DKNY

Korene značky DKNY siahajú k návrhárke Donna Karan, ktorá začiatkom osemdesiatych rokov založila svoj vlastný brand Dona Karan New York.

Po úspechu značky vznikla v roku 1989 značka DKNY zameraná viac na mladšie zákazníčky, ktoré sa nebáli so štýlom viac experimentovať.

DKNY hodinky

DKNY hodinky

Tajomná a elegantná

DKNY hodinky pôsobia veľmi elegantne, mnohé ako šperk. Dobre sa hodia i k bežnému biznis outfitu do práce, ale aj na formálne spoločenské akcie, kde chce žena zažiariť.

Často zastúpená je kombinácie zlatej a bielej. Hodinky sú okrem nerezu tiež z keramiky, ktorá pôsobí luxusne.
Hodinky sú na batériu, vyrobené z kvalitných materiálov. Veľmi príjemná je cena, kde sa väčšina modelov pohybuje zhruba už od 100 do 150 EUR.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek DKNY na Hodinky.sk >>>

Aké hodinky DKNY si vybrať?

Modely hodiniek značky DKNY sú charakteristické tromi vlastnosťami. Trendovosť, prvotriedna kvalita a imidž hodiniek zameraný na štýl farieb, línií a eleganciu, ktorú ocení každá žena.

Hodinky DKNY sú v dostupnej cene okolo 150 EUR, za ktorú dostanete kvalitne spracované hodinky, ktoré vám dlho vydržia.

damske-dkny-hodinky

Svieža a sexy ako vaše hodinky

Dámske DKNY hodinky NY 2429

Dámske DKNY hodinky

Úzke elegantné hodinky

Krásne úzke elegantné hodinky v medenej farbe sa budú vynímať na ruke každej majiteľký. Hodinky sú vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a materiálov, z ktorých cítiť na prvý pohľad punc kvality.

Pozrite si hodinky DKNY NY 2429 na Hodinky.sk >>>

 

 

Dámske hodinky DKNY NY 2414

Dámske hodinky DKNY

Hravá zlato ružová kombinácia

Veľmi elegantné hodinky s jednoduchým ciferníkom v zlatej farbe na bielom podklade. Celkový štýl hodinkám dodáva jeho fialovo-ružový kožený náramok.

Pozrite si hodinky DKNY NY 2412 na Hodinky.sk >>>

 

Záverečné zhrnutie

DKNY hodinky sú veľmi obľúbenou značkou vďaka jednoduchej elegancii a použitiu kvalitných materiálov. Šperkový štýl hodiniek dodá každej žene pocit výnimočnosti.

Aké DKNY hodinky si vybrať? 4.18/5 (83.64%) 11 votes