Aké Esprit hodinky si vybrať?

Dámske hodinky Esprit

Esprit hodinky majú veľmi zaujímavý elegantný dizajn

Esprit je ďalšia z veľkých módnych značiek oblečenia, doplnkov, obuvi, šperkov, doplnkov do domácnosti, ktorá je dobre známa aj u nás.

Esprit hodinky sú podľa môjho názoru iné ako ostatné značky. Niektoré ich modely sú dizajnom skutočne originálne a unikátne.

Dnes sa preto pozriem bližšie na značku Esprit.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Esprit na Hodinky.sk >>>

 

Príbeh značky Esprit

Značka Esprit vznikla v najväčších časoch hippies v Kalifornii v roku 1968 ako symbol nespútanej energie novej generácie. Značku založili Susie a Doug Tompkins, ktorí oblečenie v počiatkoch predávali zo svojej dodávky.

Odvtedy značka Esprit prešla dlhou históriou a stala sa svetovým módnym domom.V jej ponuke je nielen oblečenie, ale aj množstvo štýlovych doplnkov.

damske-esprit-hodinky

 

Esprit hodinky

Hodinky Esprit sú na trhu od roku 1995 a za ten čas sa stali vyhľadávanou značkou medzi módnymi hodinkami. Môžu za to pútavéEsprit hodinky logodizajny hodiniek. Esprit vyjadruje chuť do života a presne také su hodinky, ktoré na vašom zápästí zažiaria svojim sviežim vzhľadom.
Hodinky nasledujú aktuálne módne trendy. Sú rafinovane zdobené brúsenými zirkónmi a krišťálmi. Hodinky na vašej ruke vytvárajú luxusný a výrazný šperk. Môžete ich nosiť bežne do práce, ale nesklamú ani na spoločenskej akcii.

Dámske hodinky Esprit Bea Cream ES108662003

Dámske Esprit hodinkyTieto krásne Esprit hodinky ocení každá žena, ktorá hľadá elegantný šperk na svoje zápästie. Štýlový oválny tvar ružovo zlatej farbe a kontrestným koženým náramkom môžete nosiť bežne do práce, ale i na formálne spoločenské akcie.

 

 

 

Dámske Esprit hodinky

Dámske hodinky Esprit Peony Gold ES103822012

Dámske Esprit hodinkyHodinky Esprit Peony Gold bohato zdobené krištálmi sú pre každú ženu, ktorá má rada výrazné kúsky. Tieto hodinky si totiž všimnete už z diaľky. Ciferník totiž dopĺňa chronograf s dátumom. Zláte kvalitné nerezové púzdro sa skvele dopĺňa s bielym ciferníkom.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Esprit na Hodinky.sk >>>

Závarečné zhrnutie


Hodinky Esprit sú skvelou voľbou pre všetky ženy, ktoré si chcú dopriať dostupný luxus. Temperamentné hodinky ako značka sama sa krásne vynímajú na ruke každej ženy, ktorá vie oceniť elegantný štýl tohto šperku. Dostupná cena hovorí za hodinky Esprit ešte viac.

 

Aké Esprit hodinky si vybrať? 5.00/5 (100.00%) 4 votes

Pridaj komentár