Aké Festina hodinky si vybrať?

Pánske hodinky Festina 16760

Značka Festina vznikla vo Švajčiarsku

Festina hodinky sú dobre vyzerajúce, kvalitné hodinky za výhodnú cenu s vyše 100 ročnou tradíciou výroby. Ani v súčasnej dobe nezostali nič dlžné svojej švajčiarskej tradícii.

V ponuke nájdete mnoho jednoduchších, ale i zložitejších modelov pre dámy a pánov. Preto som sa dnes rozhodol bližšie pozrieť na značku hodiniek Festina, aby som vám uľahčila výber.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Festina na Hodinky.sk >>>

Festina hodinky sú na trhu od roku 1902

Značka Festina vyrobila prvé hodinky už v roku 1902 vo švajčiarskom La Chaux-de-Fonds. V 80. rokoch sa spoločnosť presťahovala do Barcelony, kde sídli a vyrába hodinky do dnešného dňa.

Festinu určite poznáte ako oficiálneho partnera cyklistických pretekov Tour de France. Veľmi známa a rozšírená je najmä v Európe a konkrétne v Španielsku.

Festina hodinky

Väčšina Festina hodiniek používa kvalitný japonský hodinový QUARTZ strojček, kým vyššie rady majú v sebe automatický mechanický strojček vlastnej výroby, ktorý sa vyrába priamo vo fabrike v Barcelone.

Názov Festina pochádza z názvu Festina Lente v preklade “Ponáhľaj sa pomaly”

Na výber analógové hodinky poháňané na baterku. Festina hodinky sú vodotesné, vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele či keramiky.

Festina hodinky logoV ponuke sú jednoduché analógové ciferníky, ale aj náročnejšie chronografy v rôznych veľkostiach.

Festina hodinky predstavujú kvalitné a cenovo veľmi dostupné hodinky začínajúce od 100 EUR do zhruba 300 EUR.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Festina na Hodinky.sk >>>

Aké Festina hodinky si vybrať?

Festina každoročne predstavuje nové modely. Jej spojenie s cyklistikou sa pretavilo v mnohých modeloch s chronografmi, ktoré pútajú svojim dynamickým vzhľadom.

Festina má v ponuke množstvo pekných hodiniek aj pre ženy. Najmä použitie keramiky a kombinácie s brusenými zirkónmi robia tieto hodinky športovo elegantné pre každú príležitosť.

Dámske hodinky Festina Mademoiselle 16719/1

Dámske hodinky FestinaElegantné hodinky Festina Mademoiselle sú vhodné pre každú ženu, ktorá chce ohúriť svoje okolie. Rímske číslice v kombinácii s obkladanými kamienkami v striebornej farbe sa skvele vynímajú na ruke svojej majiteľky.

Kúpiť hodinky Festina Mademoiselle na Hodinky.sk >>>

 

Pánske hodinky Festina Chrono 6836/4

Pánske hodinky Festina ChronoTieto krásne pánske hodinky s chronografom vychádzajú zo svojej športovej tradície značky. Kontrast čierneho pozadia s výraznými červenými ručičkami nemôžete prehliadnuť.

Kúpiť pánske hodinky Festina Chrono na Hodinky.sk >>>

Záverečné zhrnutie

Značka Festina je na našom trhu obľúbená vďaka svojmu dizajnu, kvalite použitých materiálov a cenovej dostupnosti. V modeloch cítiť cyklistickú tradíciu, v ponuke má však mnoho krásnych športových či elegantných kúskov aj pre ženy.

Aké Festina hodinky si vybrať? 4.52/5 (90.40%) 25 votes

Pridaj komentár