Aké Fossil hodinky si vybrať

Pánske Fossil hodinky

Americká značka sa vypracovala na jedného z najväčších výrobcov

Americká značka hodiniek Fossil sa za vyše tri desaťročia dokázala dostať medzi absolútnu špičku výrobcov módnych a cenovo dostupných hodiniek.

Fossil hodinky sú už dostatočne známe u nás ako hodinky s dobrým pomerom ceny a kvality a mnoho slovákov ich dennodenne nosí na rukách.

Pred vyše dekádou to boli moje úplne prvé hodinky, ktoré som si kúpila na návšteve v Amerike a dodnes ich občas nosím. Preto som sa dnes rozhodla bližšie pozrieť na túto značku.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Fossil na MojeHodinky.sk >>>

 

Fossil hodinky sú na trhu vyše 30 rokov

Logo Fossil hodinkyZnačka Fossil založil v Amerike v roku 1984 Tom Kartsosis. Na začiatku Fossil importoval hodinky z ďalekého východu s retro dizajnom. V roku 1990 pridal do kolekcie kožené doplnky, ktoré predáva do dnes.

Fossil hodinky sa stali medzi zákazníkmi rýchlo obľúbené. V roku 2001 kúpili švajčiarsku značku hodiniek Zodiac, ktorá bola na trhu už od roku 1882.

Expanziu dokončili kúpou viacerých ďalších značiek a posledne aj u nás známou značkou Skagen, ktorú získali v roku 2013.

Fossil vyrába hodinky pre mnohé známe módne domy

Fossil si renomé vybudoval svojimi originálnymi dizajnami a kvalitou svojich hodiniek, preto veľkú časť jeho biznisu tvorí produkcia pre známe módne značky a domy.

Vyrába tak hodinky napr. pre Burberry, Emporio Armani, Kate Spade, Diesel, Adidas, Marc Jacobs a mnoho ďalších.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Fossil na MojeHodinky.sk >>>

Aké Fossil hodinky si vybrať 5.00/5 (100.00%) 8 votes

Pridaj komentár