G Shock pánske hodinky náhľad

Odolné G Shocky sú nabité modernými technológiami

G Shock hodinky sú známe pre svoju odolnosť a robustnosť už vyše 30 rokov. Podčiarkuje to aj masívny dizajn hodiniek, ktorého základ ostal rovnaký od uvedenia hodiniek v osemdesiatych rokoch.

Výrobca vydáva novú kolekciu dva krát do roka, stretnúť sa môžete aj s limitovanými edíciami a spoluprácami rôznych značiek.

Prečo sú hodinky G Shock také unikátne? Na to sa pozriem v tejto recenzii.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek G Shock na MojeHodinky.sk >>>

Značka G Shock je revolúcia v odolnosti hodiniek

Prvé G Shock hodinky navrhol zamestnanec spoločnosti Casio v roku 1983 na tzv. 3×10 princípe. Koncept, ktorý ráta s výdržou batérie 10 rokov, vodotesné do 10 barov a prežijú 10 m pád na tvrdý povrch.

G Shock hodinky logoBolo vyrobených až 200 prototypov, pokiaľ hodinky splnili všetky tri parametre. Odolnosť voči tvrdému zaobchádzaniu zabezpečuje 10 ochranných vrstiev hodinového strojčeka, pogumovaný vonkajší plášť s nerezovou oceľou či tvrdené minerálne sklo.

Začiatkom deväťdesiatych rokov prišlo Casio na trhu s dámskou verziou hodiniek Baby G. Vrchol produkcie znamenalo 19 miliónov predaných kusov v roku 1998 a vyrobených vyše 200 modelov. Značka aj dnes po 30. rokoch stále populárna.

Pozrite si všetky modely hodiniek G Shock na MojeHodinky.sk >>>

 

Aké G Shock hodinky si vybrať 4.43/5 (88.57%) 7 votes