Ako si vybrať Guess hodinky

Guess dámske hodinky

Luxusné hodinky Guess

Guess je ďalšia veľmi obľúbená a luxusnejšia značka nielen vo svete, ale aj u nás. Hodinky Guess sú podobne ako hodinky Michael Kors veľmi výrazné a dobre vyjadrujú individualitu svojej majiteľky.

Guess hodinky sú ako šperk. Niekedy až príliš prezdobené, ale na prvý pohľad veľmi unikátne.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Guess na MojeHodinky.sk >>>

 

Za značkou GUESS stoja dvaja bratia

Začiatky značky GUESS sa spájajú s menom Paul Marciano a jeho bratom Maurice Marciano, ktorí si v Bevely Hills v roku 1981 založili prvý luxusný butik.

Guess hodinky logo

logo Guess

Guess veľmi rýchlo nastúpila na úspešnú vlnu reklamných kampaní. V ich dnes už ikonických čiernobielych printových reklamách sa objavili také známe mená ako Claudia Schiffer, Eva Herzigova, Kate Upton alebo Anna Nicole Smith.

Guess sa počas 80. rokoch stala najobľúbenejšou značkou džínsou. V roku 1984 prišli na rad hodinky a uvedenie prvej kolekcie.

GUESS hodinky

Hodinky GUESS presne vystihujú zameranie značky GUESS. Prinášať zmyselnosť a túžbu po vzrušujúcich zážitkoch. Presne také sú hodinky GUESS.

Značka sa zameriava primárne na dámsku klientelu. Elegancii je v modeloch a kolekciách podmienené všetko. Imidž značky a atraktívny vzhľad vyzdvihujú unikátny štýl majiteľky.
Niekedy až extravagantné ciferníky v kombinácii s kvalitnými koženými náramkami, oceľovými púzdrami sú prudko nositeľné.

Pozrite si všetky modely hodiniek Guess na MojeHodinky.sk >>>

Aké GUESS hodinky si vybrať?

Guess hodinky

Luxusné hodinky Guess

V ponuke nájdete množstvo modelov od formálnejších a decentnejších až po extravagantné vhodné na večernú akciu, kde sa chystáte zažiariť. Hodinky Guess sú často v zlatých odtieňoch a veľmi pripomínajú šperk.

Hodinky Guess sú v cenovej hladine od 120 do 180 EUR.

Dámske hodinky Guess W0073L2

Dámske hodinky Guess W0073L2

Medené Guess hodinky

Hodinky Guess W0073L2 medenej farby zanechávajú v očiach vašich známych pocit luxusu. Jednoduchosť ciferníka v kombinácii hranatého púzdra a reťiazkového náramku vytvárajú nezabudnuteľnú kombináciu.

Pozrite si hodinky Guess W0073L2 na MojeHodinky.sk >>>

Dámske hodinky Guess W0287L3

Dámske hodinky Guess W0287L3

Zlaté luxusné hodinky Guess

Tieto hodinky Guess sú presným príkládom modelov, ktoré posúvajú štýl hodiniek na vyššiu úroveň. Extravagantný a výrazný ciferník s nápisom Guess bohato zdobený kamienkami zvládne nosiť žena, ktorá rada priťahuje pozornosť.
Charakteristická medená farba a zaujímavý detail na remienku dodávajú hodinkám punc luxusu.

Pozrite si hodinky Guess W0287L3 na MojeHodinky.sk >>>

Šperky Guess

Pri hodinkách značky Guess nemôžem nespomenúť šperky Guess, ktoré sa výborne dopĺňajú. V ponuke je množstvo šperkov so štylizovaným logom Guess zdobených kryštálikmi, ktoré pekné dotvoria a doplnia hodinky na ruke.

Pozrite si šperky Guess na Hodinky.sk >>>

 

Guess náramok

Guess náramokNáramok Guess sa skvele hodí na ruku, kde dopľňa hodinky. V ponuke sú strieborné a tiež zlaté náramky.

Guess náušnice

Guess náušniceNáušnice Guess sú výrazné a bohato zdobené kryštálikmi.

Guess náhrdelník

Guess náhrdelníkNáhrdelník Guess dotvára kolekciu šperkov tejto luxusnej značky.

Záverečné zhrnutie

Hodinky Guess úspešne pokračujú vo svojej tradícii s modelmi, ktoré posúvajú štýl na novú úroveň. Výrazné modely, zaujímavé detaily a prvky robia hodinky Guess prudko nositeľnými kúskami.

Ako si vybrať Guess hodinky 4.56/5 (91.25%) 16 votes

Pridaj komentár