Aké Michael Kors MK hodinky si vybrať?

Michael Kors hodinky náhľad

Charakteristické MK

Asi nemusím hovoriť, že Michael Kors je svetovo známa módna značka s charakteristickým okrúhlym logom MK. Jej sláva doslova raketovo odštartovala s kabelkami, ktoré u žien získali obrovský úspech.

DNA značky Michael Kors boli od začiatku módne a štýlové doplnky, ku ktorým sa v roku 2004 pridali aj kolekcia hodiniek.

Vyznačujú sa precíznym spracovaním a jemnými štýlovými detailami, ktoré skvele fungujú v kombinácii ostatných doplnkov či oblečenia značky Michael Kors.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Michael Kors na MojeHodinky.sk >>>

Značka Michael Kors je na scéne už 34 rokov

Ak poznáte značku MK len pár rokov vedzte, že návrhár menom Karl Anderson ju spolu so zmenou svojho mena založil už v roku 1981.

Veľký rast a popularitu značky Michael Kors naštartovala až ich prvý obchod pod značkou MK v roku 2006, odkedy má na celom svete už niečo vyše 300 vlastní predajní.

Michael Kors je pôvodným menom Karl Anderson

Veľmi charakteristickým módnym artiklom značky sú kabelky s veľkým logom, ktoré sú populárne hádam na celom svete. Značka postupne vyrástla a z doplnkov sa pustila do oblečenia a do kolekcie postupne zaradila aj pánske kúsky.

Značka si tiež získala obdiv u celebrít, ktoré často výdavať s logom MK. Medzi nie patrí napr. Heidi Klum, Catherine Zeta-Jones, Jennifer Lopez alebo Michelle Obama.

MK hodinky

Už na prvý pohľad dámske hodinky Michael Kors nezaprú svoj pôvod zo sveta módy. Dokonale spájajú štýl, módu a prestíž do jedného celku. Doplnky MK zvýraznia vašu osobnosť svojim výrazným dizajnom.

Michael Kors hodinky logoModely hodiniek sú vodeodolné s púzdrom s ocele a koženým či nerezovým remienkom. Hodinky sú analógové alebo s chronografom poháňané batériou, takže už nemusíte myslieť na večné nakrúcanie.

Charakteristickým znakom hodiniek je použitie Swarowski kryštálov, dvojtónových odtieňov remienka, ružovej zlatej či žlto zlate farby.

Michael Kors navrhol svadobné šaty na druhú svadbu svojej mamy už v 5 rokoch

Michael Kors sa tiež nevyhýba exotickým vzorom ako je krokodília alebo pytónia koža.

Každé hodinky majú vyrazené logo MK na naťahovacej korunke a na zadnej časti hodiniek. Na ciferníku ho často dopĺňa dátumovník.

V ponuke sú hodinky rozmerovo klasicky menšie alebo v dnešnej dobe preferované štýlové výrazné hodinky s priemerom až 40 mm.

Pozrite si všetky dámske hodinky Michael Kors na MojeHodinky.sk >>>

Aké MK hodinky si vybrať?

Medzi desiatkami modelov hodiniek Michael Kors je ťažké vybrať si tie svoje. Cenovo začínajú zhruba na 150 EUR do zhruba 300 za sofistikovanejšie modely s chronografom alebo dvojitým tónovaním či obložením kamienkami.

Dávajte si pozor na príliš lacné MK hodinky, pravdepodobne sa jedna o falzifikát. Ponuka dizajnov je veľmi široká od jednoduchých a elegantných až po úplne prezdobené. Určite si dokážete vybrať.

Michael Kors hodinky MK3219

dámske hodinky Michael Kors MK3219Dámske hodinky Michael Kors MK3219 vynikajú kombináciou jednoduchého ciferníku a výrazného zdobenia rámu a remienku kamienkami. Perleťový ciferník a zlatá farba hodiniek z nich robia dokonalý šperk, ktorý na vás ocenia priatelia a známi.

Hodinky sú vodotesné a veľmi kvalitne spracované, čo vidno na prvý pohľad. Veľmi tenká šírka im pridáva na elegancii.

Kúpiť dámske hodinky Michael Kors MK3219 na MojeHodinky.sk >>>

Michael Kors hodinky MK3293

dámske hodinky Michael Kors MK3239Hodinky Michael Kors MK3293 vám ihneď padnú do oka vďaka výraznej až magicky fialovej farbe veľkého, 40 mm ciferníka. Tento kontrast pekne ladí s jednoduchým rámom a náramkom hodiniek. Veľmi výrazný a zároveň elegantý kúsok v štýlovej medenej farbe.

Hodinky sú z nerezovej ocele s mineralným sklíčkom odolnému voči poškriabaniu.

Kúpiť dámske hodinky Michael Kors MK3239 na MojeHodinky.sk >>>

Záverečné hodnotenie

Hodinky MK sú jedny z najpredávanejších značiek nielen u nás. Je to najmä ich módnej a štýlovej DNA, ktorá vychádza z ostatných kolekcií značky MK. Hodinky sú veľmi kvalitné prevedené a na ruke budete cítiť ich hodnotu. Najťažšia vec bude si vybrať len jeden kúsok :)

Aké Michael Kors MK hodinky si vybrať? 4.67/5 (93.33%) 15 votes

Pridaj komentár