Pozrite si tieto najštýlovejšie Police hodinky

Police hodinkyZnačka Police je silne orientovaná na výrazný individuálny štýl, ktorý prešiel z ikonických okuliarov na parfémy a neskôr hodinky.

Jej silnou stránkou je rôznorodosť štýlov, ktoré vo svojich kolekciách ponúka či už mestský, techno alebo punkový štýl.

V tomto článku vám priblížim hodinky Police z blízka.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Police na MojeHodinky.sk >>

Aké hodinky Police si vybrať?

Police hodinky musí byť vidno či už na malom ženskom, či veľkom zavalitom mužskom zápästi. Nápadný a extravagantný vzhľad je pre ľudí, ktorí sa radi ukazujú, prípadne majú radi dynamický život.

Mnoho modelov sú tzv. unisex, teda hodia sa pre obe pohlavia. Je len na vás, ktorý dizajn preferujete viac. V ponuke sú hodinky s cenovkou od 50 do 200 EUR.

Najkrajšie Dámske hodinky Police

Poďme sa pozrieť na niekoľko najkrajších kúskov pre dámy.

Dámske hodinky Police PL14640MSTG

Výrazný šperk v podobe týchto dámskych hodiniek Police v kombinácii striebra so zlatým číselníkom a pásikom na remienku.

police-hodinky-damske-2

Dámske hodinky PL12895LS

Tieto dámske hodinky Police sú príjemným doplnkom pre každú sebavedomú ženu. Podlhovastý ciferník s výraznými číslicami.

police-hodinky-damske-4

Dámske hodinky Police PL14495MSG

Na jednej stráne výrazné a štýlové hodinky, na druhej veľmi elegantné. V kombinácii vínovej červenej s hnedým koženým remienkom a výraznými zirkónmi na ciferníku.

police-hodinky-damske-3

Police hodinky Batman vs Superman – Limitovaná edícia

Pre všetkých fanúšikov Supermana a Batmana sú tu hodinky v špeciálnej limitovanej edícii. Tieto krásne hodinky z ušlachtilých materiálov s výraznými chronografmi a štýlovým logom Superman vs Batman.

police-hodinky-batman-vs-superman

Pánske hodinky PL13497JS/02

 

Pánske hodinky PolicePolice hodinky s chronografom presne vystihujú DNA značky Police. Výrazný a masívny štvorcový tvar hodiniek. Vyrobené z kvalitnej nerezovej ocele a remienka z jemnej teľacej kože.

Pozrite si hodinky Police PL13497JS na MojeHodinky.sk >>>

Pánske hodinky PL14189JS/03M

Pánske Police hodinkyMasívne pánske hodinky, ale dizajnom čistejšie a jednoduchšie. Kombinácia tmavomodrého ciferníka s nerezovým strieborným remienkom pekne kontrastuje a dodávajú hodinkám dávku elegancie.

Pozrite si hodinky Police PL14189JS/03M na MojeHodinky.sk >>>

Značka Police ztelesňuje moderný taliansky dizajn

Police je talianska značka, ktorá vznikla v roku 1983. Celosvetovo sa preslávila slnečnými okuliarmi. Ako jedna z prvých totiž vycítila, že aj slnečné okuliare môžu byť nielen funkčné, ale najmä módne a štýlové.

Ako značká rástla, tak sa rozširoval jej záber. Prišli populárne vôňe a parfémy, oblečenie a v roku 2003 aj prvá kolekcia hodiniek zameraných na mladých ľudí.

Za tie roky robili promo značke známe celebrity ako Bruce Willis, George Clooney, David Beckham a Antonio Banderas alebo v aktuálnej kampani Neymar Jr.

police-hodinky-neymar

Police hodinky

Hodinky Police a minimalizmus dokopy nejde. Značka verí, že hodinky by mali obohatiť osobnosť a štýl majiteľa práve svojim dizajnom. Väčšina hodiniek má komplikovaný dizajn ciferníka s mnohými prvkami.

Police hodinky logoPolice hodinky sú tiež unisex. Väčšinou sa nedelia na pánske či dámske a hodia sa obom pohlaviam. V ponuke dominujú väčšie a na ruke výraznejšie kúsky.

Vyrobené sú z kvalitnej nerezovej ocele, sú vodotesné a majú minerálny sklíčko, ktoré zvládnu aj drsné zaobchadzánie.

Hodinky obsahujú elektronický QUARTZ strojček na baterku.

Pozrite si aktuálnu kolekciu hodiniek Police na MojeHodinky.sk >>>

Záverečné zhrnutie

Police hodinky sú výrazné svojim vzhľadom a veľkosťou. Tieto hodinky treba vidieť. Väčšinou pánske a unisex modely potešia každého kto hľadá kvalitu, výrazný dizajn za dostupnú cenu.

Ak hľadáte výrazný kúsok, táto značka to má v DNA.

Pozrite si tieto najštýlovejšie Police hodinky 4.95/5 (99.09%) 22 votes

Pridaj komentár